tonb
05 خرداد 1402 - 13:18

۱۴ پروژه عمرانی و ورزشی در شهرستان دزفول بهره برداری شدند

دزفول- به مناسبت گرامیداشت چهارم خرداد، ۱۴ پروژه عمرانی اداره ورزش و جوانان دزفول در نقاط مختلف این شهرستان با حضور معاون توسعه ورزش بانوان وزیر ورزش و جوانان بهره برداری شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دزفول صبح امروز جمعه در حاشیه بهره برداری از این طرح‌ها اظهار کرد: سالن کشتی و سالن چند منظوره در کوی آزادگان با مشارکت اداره ورزش و جوانان دزفول و خانواده نیکوکار «ریسمان‌سنج»، ساختمان و چمن پارالمپیک ورزشگاه شهید مجدیان، پیست اسکیت شتاب در ورزشگاه شهید مجدیان، چمن مصنوعی شهدای نزاجا، استخر کوی اندیشه و سالن چند منظوره حاج «محمد اسماعیل درویش زاده» ویژه رشته‌های رزمی، کشتی و پارکور از جمله پروژه‌های عمرانی در حوزه ورزش هستند که امروز به مناسبت چهارم خرداد در دزفول افتتاح شدند.

خادمعلی تهذیبی افزود: امروز نیز چند چمن مصنوعی در روستای مهاجرین، کوی آیت الله مدرس، شهر شمس آباد و کوی نعل شکن به بهره برداری رسیدند.

وی با بیان اینکه پروژه بازسازی سالن تمرینی و بازسازی سالن چندمنظوره شهر میانرود نیز روز گذشته افتتاح شد، اضافه کرد: پیست قایقرانی نیز جزو ۱۴ پروژه عمرانی اداره ورزش و جوانان شهرستان دزفول است که امروز به مناسبت روز دزفول در این شهرستان بهره برداری شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دزفول، اعتبار هزینه شده برای این پروژه‌ها را ۵۱ میلیارد تومان برشمرد و تصریح کرد: این اعتبارات از محل اعتبارات دولتی، نفتی، بخش خصوصی، خیّران ورزش یار و هدایای مقام معظم رهبری از طریق بنیاد علوی به‌عنوان بازوی محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان و شرکت اسکان ایران تأمین شده است.

وی از تلاش‌ها و پیگیری‌های ویژه «سید احمد آوایی» نماینده مردم دزفول در مجلس و مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان برای تأمین اعتبار برای پیشبرد و احداث این پروژه‌ها قدردانی کرد.

به گزارش مهر، معاون توسعه ورزش بانوان وزیر ورزش و جوانان، مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، نماینده دزفول در مجلس و جمعی از مسئولان محلی در آئین بهره برداری این طرح‌ها حضور داشتند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1239078